Push Up Sütyen

Push Up Sütyen

Push up sütyen hakkında pek çok yanlış bilgi var. Sütyen seçerken dikkat edilmesi gereken detayları daha önceki yazılarımızda ortaya koymuştuk. Beden, renk, kumaş gibi birçok önemli unsur kadın iç çamaşırı seçiminde ne kadar önemli olduğunu belirtmiştik peki push up ve desteksiz sütyen gibi model seçimi konusunda ne kadar bilgi sahibisiniz?

Özellikle dikişsiz push-up sütyenler çok popüler modeller. Bu modeller farklı standartlarda olmakla birlikte hafif dolgulu olanlar en çok tercih edilenler. Kesintisiz yani dikişsiz push up sütyeniniz hemen hemen her şeyle birlikte giyilebilir. En önemli özellikleri size sağladığı rahatlıkla birlikte görsel olarak şık olmaları. Yani gündelik kullanım için çok uygun.

Push-Up Sütyen yalnızca küçük göğüslü kadınların göğüslerinin daha büyük görünmesini sağlamak için midir?

Bazı push up modeller tabi ki dolgulu ve daha büyük bir görüntü yaratmak için birebirdir. Ancak Push-up sütyenleri denedikçe göreceksiniz ki, çoğu aslında sütyen ölçünüzü büyütmek için tasarlanmış modeller değil. Sütyen ölçüleriniz ve tercih ettiğiniz gündelik model zamanla netleşecektir. Destekli modeller küçük veya büyük göğüslü kadınlara özel değildir bu tamamen kişisel olarak sizin karar vereceğiniz başka ölçütlere bağlıdır.

Yani push-up veya desteksiz hangi modeli tercih ederseniz edin sütyeniniz rahat olmalı ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlamalıdır. Bu konudaki anahtar kelimelerimiz rahatlık, şıklık ve güven. Yani genel olarak sütyen alışverişlerinizi belirleyen tercihlerinizde bu konular ön planda olmalı.

İyi tasarlanmış bir push-up sütyen rahatlık konusunda taşıması gereken ağırlığı hafifletmeye yardımcı olacaktır. Yani kullanılan malzemenin kalitesinden sütyeninizin genel tasarımına kadar herşey sizin rahatlığınızı sağlamalı. Tasarım konusunda şıklık tamamen sizin tercihlerinize göre değişken olabilir ancak rahatlık konusu sizi gün içerisinde güvende ve yormayan bir sütyen tercih etmelisiniz.

Bir sütyenin dış giyiminizle birlikte uyumlu olması gerektiği gerçeğini göz ardı etmeyin. İç giyiminiz ile dış giyiminizin uyumlu olması size doğru bir silüet kazandıracaktır. Bu nedenle iyi oturan sizi rahat hissettiren sütyen ile gündelik kıyafetlerinizi eşleştirmelisiniz.

Tüm bu ölçütler ışığında doğru push up sütyenlerin kesinlikle dolabınızda bulunması gereken kurtarıcılar olduğunu bilin. Size uygun modeli bulduğunuza emin olduğunuzda o modelin farklı renk seçeneklerini alabilirsiniz.

Benzer Yazılar