Bayan iç giyim, Sütyen Modelleri

Bayan İç Çamaşırı Pratik Bilgiler

  1. Bayan iç çamaşırı yıkama filesi

İç çamaşırlarınızı ve sütyenlerinizi ayrı yıkamak , ayrı ayrı narin filelere atmanız belki size zor gelebilir ancak önemlidir. Yıkayıcı ve kurutucu dostu olan bu torbalar, hassas külotunuzun ve yumuşak sütyeninizin uzun ve sağlıklı bir ömrü olmasını sağlar.

  1. Hangi materyal hem konforlu hem de sağlığınıza uygun?

İç çamaşırı sağlığınız için çok önemli bir faktör gibi görünmeyebilir gündelik koşturma içerisinde dikkate almayabilirsiniz. Ancak içinize giydiğiniz şey kesinlikle gün içerisinde nasıl hissettiğinizi bile etkileyebilir. İş hayatının stresi altında iyi hissetmek kendinizi konforlu hissetmek en büyük lüksünüz olabilir. Dolayısıyla günlük iç çamaşırı seçiminizde kullanılan malzemeye(pamuk) önem vermelisiniz. Hislerinizden öte mantar enfeksiyonları gibi aklımıza bile getirmek istemediğimiz birçok sağlık probleminden de kaçınmak adına iç çamaşırı seçiminizi yaparken kullanılan malzemeye ve modele dikkat etmelisiniz.

Bayan İç Çamaşırı Pratik Bilgiler

  1. Sade renkler kurtarıcıdır.

Tüm o cicili bicili renkli tasarımları ile külotlar ve sütyenlerin vitrinde hoşunuza gittiğini biliyoruz. Elbette çekmecenizde o rengarenk tasarımlara da yer verin ancak unutmayın ki gündelik kullanımda sade renkler elzemdir. Siyah, ekru, pudra, kırmızı gibi tek renk ve sade tasarımlar çekmecenizde en çok yer tutması gereken seçenekler olmalı. Her ne kadar o bol dantelli ve rengarenk tasarımlar göz alıcı da olsa iç çamaşırınızın günlük giyeceğiniz kıyafetle uyumlu olmasını da isteyeceksiniz. O yüzden alışverişinizi planlarken yaşam döngünüzü düşünerek yapın.

  1. Tek parçalar yerine setler satın alın.

İç çamaşırı çekmecenizi zenginleştirirken tek tek parçalar halinde satın almak yerine takımları tercih etmelisiniz. Böylece farklı takımları birbirleri ile kombinleyebilir aynı zamanda direkt olarak giyip çıkabileceğiniz sütyen takım modellerine sahip olabilirsiniz. Evet tek sütyen, tek külot gibi ürünler gözünüze daha ucuz gelebilir ancak uzun vadede takım olarak satın aldığınız ürünler çekmecenizde ekonomik bir zenginlik yaratacak. Sütyen takım, jartiyer ve büstiyer takım modellerini satın alırken indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Daha geniş gardrop düzenlemeleri için direkt pijama takımı, altılı set takımları da almayı unutmayın.

Bayan iç çamaşırı pratik bilgiler derken bununla mı sınırlı? Bu bilgiler yeterli gelmediyse aklınıza takılan her türlü soruda çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Yazılar