Pijama Takımları

Önden Düğmeli Pijama Takımı: Her Yılın Modası

Önden düğmeli pijama takımı kadınlar için tam bir klasik set, özellikle yumuşaklığı ve rahatlığı için tercih edilen bir model. Uzun yıllardır en çok tercih edilen bu pijama modeli süper rahat: cilde rahat ve yumuşak bir temas sağlıyor. Tabi ki bu modelde en önemli unsur kumaşın kalitesidir. Birkaç kez yıkandıktan sonra kumaşın kalitesine bağlı olarak pijamanızın verdiği his kendisini koruyacaktır. Yani bu tarz pijamalar ipeksi pürüzsüz ve çok rahatlar.

Parlak renkler ile seksi pijama imajı

Koyu kırmızı, lacivert veya hatta siyah gibi parlak renkler tercih edebilirsiniz. Pastel renklerden uzak durun. “Barbie’m nerede?”  yerine “Ben bir kadınım” mesajı veren pijama setlerini tercih edebilirsiniz.

Önden Düğmeli Pijama Takımı

Kendinizi konforlu hissetmek için uygun pijama modelini belirleyin. Düğmeler seksi olabilir! Kalıplı model pijamalarda rahat değilseniz, sorun değil. Düğmeleri olan 2 parçalı modellerle şık ve konforlu bir tarz yaratabilirsiniz.

Saten sıcaklığı

Uyurken olabildiğince rahat olmalıyız. Pijama ve yatak örtüleri için kumaşlar, geceleri ne kadar iyi uyuduğumuzda önemli bir rol oynayabilir. Vücudumuzun uykuya dalabilmesi için yeterince soğuk olmasınıistiyoruz, ancak yine de rahat olacağımız kadar sıcak. Bu çok ince bir denge 🙂 En doğrusu; rahat uyku için yatağa hafif, gevşek ve nefes alabilen kumaşlar ile girmemizdir. Pijama alışverişi size basit gelse de unutmayın ki bazen huzurlu bir uykuya paha biçilemez.

Saten şaşırtıcı derecede sıcak olabilir ve bu malzeme doğal yapısı itibariyle “çekici”dir. Bu yüzden dolabınızdaki seçenekleri arttırın ve saten modellere kesinlikle yer verin, sadece pamuk ve yün modellere odaklanmayın.

Ekstra Keyif: Saten çarşaflar alın! Eğer gerçekten sıcak bir yorganınız varsa, o zaman saten çarşaflar sizi yeterince sıcak tutacaktır ve yatak odanıza ekstradan çekicilik katabilirler.

Bahsettiğimiz bütün bu sıcak soğuk dengelerini, şıklığı, konforu ve tabi ki çekiciliği bir arada toplayan en popüler pijama takımı modellerinden önden düğmeli olanlara göz atmalısınız. İşte tam da bu sebeple bu konuda size her sezon yenilenen modellerimizle uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Tasarımlarımızı değiştirebiliriz ancak kaliteyi asla tesadüfe bırakamayız.

Benzer Yazılar