Gecelik

Büyük Beden Gecelik

Özellikle sosyal medyada rahat, kaliteli ve bir bakıma lüks olarak sınıflandırılabilecek gecelikler ön plana çıkıyor. Maalesef bu ön plana çıkan birçok modelin beden skalası dar oluyor ve büyük beden gecelik tercih etmek istediğinizde seçim şansınız azalıyor.

Büyük beden gecelik modellerinde uygun fiyatlı ve kaliteli seçenekler için size özellikle Nurteks kreasyonundan bazı modellere göz atmanızı öneriyoruz. Yıl boyu süren özel indirim fırsatlarıyla size en uygun seçeneği hemen online olarak sipariş verebilirsiniz.

   

Gecelik modellerimizde kumaş kalitemize kesinlikle güveniyoruz bunun yanında büyük beden ürünlerimiz için farklı renk ve kesim detayları ile seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Gecelik ve Sabahlık modellerimizde dar veya geniş bir kesim yerine klasik kesimi tercih ediyoruz dolayısıyla normalde tercih ettiğiniz bedeni gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimizde genellikle yeterli miktarda esneme payları var.

Gecelik tasarımlarında herkes aynı modelleri tercih etmek zorunda değildir. Çok klasik bazı modeller popüler oldukları için sürekli önünüze çıkıyor olabilir ancak size alternatifler lazım. Alternatif gecelikler geceleri giyinirken tam olarak ihtiyacınız olan şeyi özelleştirmenize yardımcı olabilir. Sıcaklıktan veya rahatlıktan ödün vermiyorsunuz çeşitlilik kazanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ile zevklerinizin kesiştiği modeli bulmalısınız.

Yatmadan önce rüya gibi giyinmek ve her gece yatmadan önce kendinizi özel hissetmek istiyorsanız, büyük beden gecelikler sizin için mükemmel seçeneklerdir.

Gecelik seçerken özellikle nefes alabilen bir kumaş seçeneği arıyorsanız, gecelik hayat kurtarıcıdır. Bugüne kadar bir pijama takımına alışkınsanız, geceliğe bir şans vermeyi denemelisiniz. Özellikle dantel detaylı seçenekler hem aynı rahatlığı garanti eder hem de tasarım olarak sizi özel hissettirirler. Aynı zamanda unutmayın ki ne olursa olsun en iyi gecelikler pamuktur. Kumaşın kalitesi dantel dokunuşları ile birlikte sizi memnun edecektir.

Sabahları da sadece ayağınıza bir çift terlik giyip evinizde süzülüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşamanın lüksü için sizin için en doğru gecelik modelini hemen belirleyin. Sabah kapınız çaldığında artık hemen üzerime daha uygun bir şeye giymek  zorunda kalmadan rahatça kapıyı açabilirsiniz. Nurteks geceliklerine kısaca evdeki elbiselerim diyebilirisiniz.