Bayan iç giyim, Sütyen Modelleri

Bayan İç Giyim Çekmecesi Nasıl Düzenlenir?

Bayan İç Giyim Çekmecesi Nasıl Düzenlenir? Bayan iç giyim denince akla gelen ilk düşünce basit ve sade bir konu olduğudur. Fazla düşünmeden satın alıyor, giyiyor, yıkıyor ve bu süreci tekrarlıyorsunuz. Ancak bir noktada detaylı düşünürseniz bilmeniz gereken daha hassas konular olduğunu fark edeceksiniz. Yeni alacağınız iç çamaşırınızı belirlerken veya sahip olduğunuz iç çamaşırı koleksiyonunuzu nasıl daha iyi bir şekilde muhafaza edebileceğinize dair birçok pratik bilgi mevcut.

“İç çamaşırları çok küçük ve basit şeyler; neden bu kadar bilgiye ihtiyaç duyayım?” Diyebilirsiniz. Bunun çok net bir cevabı var: iç çamaşırı tüm zırhımızın temelidir. Giysilerimizi o gün giymeden önce iç çamaşırlarını giyeriz.

Bayan İç Giyim Çekmecesi Nasıl Düzenlenir?

Peki tamam bayan iç giyim çekmecesi nasıl düzenlenir?

1. Bayan İç Giyim “Temizliği”

İç çamaşırı genel olarak “basit” bir şey olarak görüldüğü için genelde yıllık dolap düzenlemelerinde kendine yeterli ilgiyi bulamaz. Başlıkta bahsedilen “temizlik” daha önce satın alıp bir şekilde yıpranan, eskiyen ve aslında artık giymeyeceğiniz iç çamaşırlarından kurtulmanın zamanı geldiğinin uyarısıdır. Bu temizlik süreci ile birlikte külot-sütyen takımlarınızı daha düzgün bir şekilde belirleyebilirsiniz. Artık giymeyeceğiniz bir külotun çekmecenizde kalması sütyen ile kombinleme sürecinizde sizi sürekli yoracaktır.

2. İç Giyim Çekmecenizi Düzenleyin

Bir önceki adımda bundan sonra kullanmayacağınız iç çamaşırlarından kurtulduktan sonra çekmecenizi düzenlemenin sırası geldi. İç çamaşırlarınızı organize bir şekilde çekmecenize koymak için pratik çekmece içi organizatörlerden faydalanabilirsiniz. Renklere göre veya kullanılan malzemeye göre dizebilirsiniz. Böylece ihtiyaç duyduğunuz zaman aradığınız çifti daha rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz.

3.Sık Kullandığınız Modelleri Belirleyin

Külot sütyen favori kombininiz belli mi? Bu çok önemli. Sevdiğiniz bir stil buldunuz diyelim yani özellikle günlük kullanımda kendinizi emin hissettiren modeller. Bu kombininizi ufak detaylar ile çeşitlendirerek çekmecenizde zengin bir köşe oluşturmalısınız ve en kolay ulaşılabilen kısımda onlara bir yer ayırmalısınız.

4. Yedek Parçaları Eksik Etmeyin

İç çamaşırı için yedek parça mı olur? Evet, varlar! “yedek parçalar”, tornavida veya çivi değil elbette; sütyen genişletici veya sütyen dönüştürme klipsi gibi parçalardan bahsediyoruz. İç çamaşırlarınızla ilgili ani bir sorun yaşarsanız, günü ciddi şekilde kurtarabilecek küçük şeyler var. Bunları elinizin altında saklayın.

Benzer Yazılar