Bayan iç giyim, Çeyiz Alışverişi, Jartiyer

Özel Günler İçin Jartiyer Seçimi

Özel günler için tamamlayıcı bir unsur olarak jartiyer seçimi çok önemli. Jartiyer her ne kadar iç giyim dünyasında bir moda akımı olsa da ortalama bir iç çamaşırı butiğinde veya alışveriş merkezinde bulmak şaşırtıcı bir şekilde zor. Jartiyer modelleri konusunda çok bilgili değilseniz bu yazımız ile konu hakkında genel bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Özel günler için jarityer seçimi yaparken temel olarak bilmeniz gereken; iyi bir jartiyer kemeri en az altı jartiyer kayışına sahiptir, hem metal ayarlayıcıları hem de metal jartiyer klipslerini kullanır ve arka kısımda birkaç sıra kanca-göz kapatma dizisi vardır (geleneksel sütyen modelleri üzerindekiler ile aynı tokalar) – stiller kapaksız veya sabitleyicisiz açılır. Günlük veya uzun süreli kullanımda, saten ve powermesh gibi malzemeler tercih edilebilir. Renk ve tasarım olarak geniş bir seçenek skalası bulunur. Genel olarak şıklığınızı tamamlayıcı bir ürün olarak görebilirsiniz. Dolayısıyla renk ve tasarım olarak tamamen şahsi zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Dönemsel olarak değişiklik göstermekle birlikte en sık tercih edilen renkler ekru ve siyahtır ancak tarzınıza ve özel gününüze uygun olarak kırmızı da tercih edebilirsiniz.

Özel Günler İçin Jartiyer Seçimi

Özel Günler İçin Jartiyer Seçimi

Jartiyer seçimi konusunda göz önünde bulundurmanız gerekenleri sıralayınca ilk soru kullanım sıklığınız olacak. Yani jartiyer sizin için günlük kullanıma uygun mu olmalı yoksa özel bir etkinlik (düğün, nişan, özel bir toplantı vb.) gibi daha spesifik durumlara mı uygun olmalı sorusunun cevabı çok önemli. Kişisel zevklerinize, tercihlerinize ve renk uyumunuza göre belirleyeceğiniz modelde kullanılan malzemeyi de kontrol ettikten sonra gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi İçin:

Seçim sürecinizde aklınıza takılan herhangi bir soru olması durumunda çekinmeden bizden destek alabilirsiniz. Hem online olarak instagram, facebook veya mail aracılığıyla hem de Eminönü‘nde bulunan showroom mağazamızı ziyaret ederek direkt olarak tecrübeli satış elemanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bayan iç giyim ürünleri konusundaki tasarım ve üretim konusundaki tecrübemizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Online jartiyer alışverişi yapmak ve kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için sürekli yenilenen modellerimize göz atabilirsiniz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip ederek yeni modellerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar