Bayan iç giyim, Jartiyer

Jartiyer Modelleri: En Popüler Renk Kırmızı Mı? Beyaz Mı?

Jartiyer Modelleri En Popüler Renk Kırmızı Mı? Beyaz Mı?

Jartiyer Rengi Nasıl Seçilir?

Özel günleriniz için jartiyer rengine karar vermeye mi çalışıyorsunuz? Belki klasikten şaşmayıp beyaz jartiyeri tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki jartiyer rengi seçmek elbisenizin altında kişiliğinizi biraz güçlendirmek için çok iyi bir aksesuardır. Bu sebeple jartiyer rengi seçerken dikkate almanız gereken konular var.

Jartiyeriniz için mükemmel rengi seçmek söz konusu olduğunda – kişiliğinizi ve rengin sizin hakkınızda ne dediğini düşünün. Bu renk sadece basit bir renk olabilir veya olmayabilir. Jartiyer elbise altına takıldığı için, onunla çok eğlenebilir ve kendi favori renginizi ve tarzınızı tercih ettiğiniz jartiyer rengine aktarabilirsiniz. İyi bir kombin sizin enerjinize yansıyacaktır.

Peki renklerin size sunacağı kimlikleri biliyor musunuz?

Kırmızı, eyleme yönelik, giden ve itici olanlar içindir. Kırmızı güç, sağlık, tutku ve enerji anlamına gelir.

Beyaz, sadeliği ve düzeni isteyenler için – çoğu zaman mükemmeliyetçi olarak adlandırılabilir. Dünyayı olumlu ve iyimser görüyorsunuz. Beyaz saflık, masumiyet, tazelik ve gençlik anlamına gelir.

Turuncu, başkalarının yanında olmak için yaşayanlar için ve biraz maceracısınız – dış mekanı seven ve hayat dolu. Turuncu güç, sanatsal, meraklı ve huzursuz demektir.

Sarı, canlı bir hayal gücü ile güçlü bir mizah duygusu olanlar için. Bu bilgiyi öğrenmekten ve başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırsınız. Sarı mutluluk, enerji, macera ve sıcaklık anlamına gelir.

Yeşil, ait olma, sevgi ve sevilme ihtiyacını hissedebilenler içindir. Sen sadık ve dünyaya düştün. Yeşil denge, umut, yenilenme ve barış anlamına gelir.

Mavi, şefkatli, şefkatli ve sadık olanlar içindir ve çoğu zaman iç huzura ve gerçeğe ihtiyaç duyarsınız. Mavi yumuşak, yatıştırıcı, görev ve muhafazakarlık anlamına gelir.

Mor, hırsı yüksek olanlar ve en küçük ayrıntılara dikkat edenler içindir. Mor telif, romantizm, yaratıcılık ve uyum için duruyor.

Pembe, kendileri için endişelenmeden önce başkalarıyla ilgilenenler içindir. Diğerleri sizi sıcak ve ulaşılabilir buluyor. Pembe kibar, anne, kibar ve narin anlamına gelir.

Kahverengi, basit bir yaşam tarzı tercih edenler içindir ve çalışkan ve tutumlu. Kahverengi güvenlik, konfor, istikrar ve nezaket anlamına gelir.

Siyah, doğuştan lider olanlar için, ancak hayatlarının ayrıntılarını paylaşırken dikkatli. Siyah güç, gizem, kontrol ve toplanma anlamına gelir.

Gri, ilgi odağı olmayı tercih etmeyenler içindir – aksine bağımsız olmayı tercih ederler. Duygularınızın kontrolünü elinde tutmayı seviyorsunuz ve bu da kararsız ve zaman zaman güvende olmamaya neden oluyor. Gri serinlik, muhafazakar, rahatlık, sofistike anlamına gelir.

Tüm bu renk kimliklerini göz önünde bulundurarak elbisenizle uygun kombini yapabilirsiniz. Unutumayın ki  genelde her dönemin en popüler renkleri olarak kırmızı ve beyaz jartiyer modelleri bir adım öne çıkar.

Benzer Yazılar