Bayan iç giyim, Kimono

Beyaz Saten Kimono: Çeyiz Tamamlayıcısı

Son yılların en moda akımlarından biri de kimonolar. Birçok gelin için artık neredeyse gelinlik kadar önemli bir konuma ulaşan bir akım daha var. Gelinler beyaz saten kimonoları içinde şık ve rahat görünüyor. Satenin lüksü ile beyazın masumiyet etkisi bir gelin kimonosu için en zarif birleşim.

Beyaz saten kimono giymek kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda düz, özelleştirilmiş veya sadece “bride” kelimelerini yazan modelleri ile seçenekleriniz vardır. Size en uygun modeli kararlaştırabilir ve yakın arkadaşlarınız ile uyumlu modeller alarak süreci bir moda şovuna dönüştürebilirsiniz. Hem estetik hem konfor anlamında sizi son derece memnun bırakabilecek bu son moda gelinler için evlilik sürecinde vazgeçilemez bir unsur haline geldi.

Evlilik öncesi alacağınız bu kimonolar çeyiziniz için de çok şık bir kurtarıcı olacaktır. Hem güzel bir hatıra hem de zevkli bir iç giyim çekmecesi için beyaz saten kimono çeyizinizde mutlaka olmalı.

Beyaz Saten Kimono

Doğru Boyutu Seçin

Size göre büyük beden -oversize- olsalar bile rahatça giyebileceğiniz bazı kıyafetler var. Ancak iç çamaşırı, kimono, gecelik sabahlık gibi ürünler söz konusu olduğunda, mükemmel uyumu bulduğunuzdan emin olmanız gerekir .

Çok beğenerek aldığınız beyaz saten kimono takımınız eğer size göre çok küçükse, doğru görünmeyecek veya rahat hissettirmeyecektir. Kimononuz çok büyükse de vücudunuzun şeklini vurgulamayabilir ve istediğiniz etkiyi yaratmayabilir. Bu nedenle, çeşitli boyutlar sunan bir üretici seçmek en iyisidir. Nurteks ürünlerinin çoğu, çoğu vücut tipine uyacak şekilde üretilir.

Beyaz Saten Kimonolar

Artık son dönemde giderek hızlanan tüketim toplumu ve modanın hızlı değişimi ile birlikte günümüzde aklınıza gelebilecek her detay ile gecelikler, sabahlıklar ve kimono modelleri bulabilirsiniz. Peki neden bunların içinde beyaz saten kimono ayrı bir konumda?

Bir kombinasyon olarak düşünebilirsiniz KİMONO, BEYAZ, SATEN ve bunların birleşimi tabi ki özel olacaktır. Kimono genel olarak bir kimliği olan özel ve zevkli bir giyim ürünü; beyaz masumiyetin ve sadeliğin sembolü; saten, lüksün ve ihtişamın görünür yüzü. Bu üçlünün birleşimi de tabi ki çok özel bir seçimdir.